Byrå 1800-tal

699892

BYRÅ, 1800-tal, England, fanérad i mahogy, läderklädd topp, dragknoppar i mässing, 6 lådor, höjd 118, 52x38 cm

Sprickor, smärre skador

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i utlämningen

Möbler, Skåp, byråer

Rum 13

Byrå 1800-tal

Budhistorik (13 bud)
5327193
5340516
1 900
5327193
1 800
5339189
1 700
5327193
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.