Eilersen liggfåtölj

699880

EILERSEN, "Control", liggfåtölj, 2000-tal, klädsel med ljust skinn, justerbar, baktill med hjul, mått ca 172x82 cm

Smärre bruksslitage

Möbler, Övriga möbler, Design

Rum 22

Eilersen liggfåtölj

Budhistorik (11 bud)
5340597
4 800
5340596
4 600
5340594
4 400
5340587
4 200
5340580

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.