Fåtölj troligen Danmark 1960-tal

Föregående | Översikt | Nästa

699874

FÅTÖLJ, troligen Danmark 1960-tal, benställning av teak, stoppad och klädd med brunt läder, sitthöjd 45 cm

Slitage, fläckar

Möbler, Fåtöljer, Design

Rum 19

699874 - Fåtölj troligen Danmark 1960-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (9 bud)
5338977
5338963
1 600
5336788
5334414
5334411

13 timmar 12 minuter kvar
Avslutas 2019-11-12
19:28   (20:28 )
AKTUELLT BUD SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.