Matbord

699866

MATBORD, 1900-talets andra hälft, bordsskiva i vit plastlaminat, benställning i aluminium, höjd ca 71, 200x65 cm

Slitage

Möbler, Matbord

Rum 15

Matbord

Budhistorik (3 bud)

5343728
5342541
5342541

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.