Christian Krogh oljemålning

699865

CHRISTIAN KROHG (1852-1925): Sannolikt självporträtt, signerad C Krohg olja på pannå, ca 58x79 cm

Några smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri, Selected

Christian Krogh oljemålning

Budhistorik (36 bud)
5337216
38 000
5337212
37 000
5337205
36 000
5337198
35 000
5337204
35 000

Slutpris SEK:
38 000
3 667 EUR, 4 165 USD
Utropspris SEK:
30 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.