Roland Wilhelmsson soffbord

699863

ROLAND WILHELMSSON, soffbord, 1970-tal, stomme i massiv syrabetsad furu, höjd 45 cm, skivans mått ca 140x88 cm

Bruksslitage, undertill med repor

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 6

Roland Wilhelmsson soffbord

Budhistorik (21 bud)
5338426
6 600
5337822
6 400
5338424
6 400
5337822
6 200
5338423
6 000

Slutpris SEK:
6 600
637 EUR, 723 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.