Stolar

699861

STOLAR, 2 st., allmoge, 1800-tal, ryggstöd med ribbor, senare bemålning (avvikande), sitthöjd ca 43 samt 46 cm

En med avbruten ryggpinne, den andra med ett hål i sittsen, bruks och åldersrelaterat slitage

Möbler, Stolar

Hylla 7

Stolar

Budhistorik

2019-11-11 kl 19:30
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.