Skrivbord med uppsats sengustaviansk stil

Föregående | Översikt | Nästa

699847

SKRIVBORD, med uppsats, sengustaviansk stil, 1900-talets första hälft, svartlackerat, sarg med tre lådor, total höjd ca 112, 154x80 cm

Visst slitage, nyckel finns

Möbler, Kontorsmöbler

Linnégatan 21, Norrköping

699847 - Skrivbord med uppsats sengustaviansk stil
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (7 bud)
5343332
5343325
3 400
5343311
3 200
5341863
5341855

19 timmar 22 minuter kvar
Avslutas 2019-11-14
14:24   (15:24 )
AKTUELLT BUD SEK:
386 EUR, 438 USD
Utropspris SEK:
6 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.