Stolar 6 st senbarockstil

Föregående | Översikt | Nästa

699846

STOLAR, 6 st, senbarockstil, 1900-talets första hälft, skuren dekor, lös stoppad sits

Målning och klädsel med slitage

Möbler, Stolar

Linnégatan 21, Norrköping

699846 - Stolar 6 st senbarockstil
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Stolar 6 st senbarockstil

Budhistorik (3 bud)

5331349
5328567
5328137

10 timmar 44 minuter kvar
Avslutas 2019-11-13
11:42   (12:42 )
AKTUELLT BUD SEK:
106 EUR, 121 USD
Utropspris SEK:
5 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 641 kr.