Karmstolar rokokostil 1900-talets första hälft

699845

KARMSTOLAR, 1 par, rokokostil, 1900-talets första hälft, bonad bok, skuren dekor, fast stoppad sits

Klädsel med visst slitage

Möbler, Stolar

Linnégatan 21, Norrköping

Budhistorik (20 bud)
5343217
5343216
1 900
5343214
1 800
5343205
1 700
5343200
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.