Fåtölj

699840

FÅTÖLJ, stomme av bok, 1900-talets senare hält, fällbar, rygg ställbar i tre läge, höjd ca 75 cm, bredd ca 70 cm

slitage

Möbler, Fåtöljer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Fåtölj

Budhistorik

2019-11-11 kl 20:41
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 540 kr.