Skåp jugend

699833

SKÅP, 1900-talets början, jugend, mörkbetsat, skuren och genombruten dekor, höjd ca 150, 65 x 38 cm

Märken, slitage

Möbler, Skåp, byråer

Makadamgatan 11, Helsingborg

Skåp jugend

Budhistorik (7 bud)
5337528
850
5327004
5337040
5327004
650
5337034
600

Slutpris SEK:
850
82 EUR, 93 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.