Børge Mogensen

699820

BØRGE MOGENSEN (1914-1972): sideboard, 1960-tal, teak, med fyrå lådor samt två dörrar, höjd ca 64, 137x41 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 17

Børge Mogensen

Budhistorik (26 bud)
5337933
2 600
5337938
2 600
5337933
2 400
5337932
5337930

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.