Soffbord i ek

699802

SOFFBORD, samtida, stomme i massiv rökt och oljad ek, höjd ca 45, 120x80 cm

Smärre slitage, smärre repor

Möbler, Soffbord, sidobord

Rum 15

Soffbord i ek

Budhistorik (16 bud)
5338295
2 600
5338294
2 400
5338275
5338289
5338275
1 900

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.