Pall möjligen Ingvar Hildingsson massiv björk

699794

PALL, möjligen Ingvar Hildingsson, osignerad, massiv björk, 1900-talets andra hälft, höjd 32, diamater ca 25 cm

Mindre slitage

Möbler, Stolar, Design

Hylla 6

Budhistorik (38 bud)
5337588
7 200
5337570
7 000
5337578
7 000
5337570
6 800
5337575
6 600

Slutpris SEK:
7 200
695 EUR, 789 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.