Superellipsbord vitt laminat

699781

BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, "Superellips", matbord, bordsskiva i vitt laminat, fyra spännben av förkromat stål, etikettmärkt Fritz Hansen, höjd ca 71, 200 x 130 cm

Bruksslitage, repor, märken, färgbortfall, ytslitage och nagg

Möbler, Matbord

Rum 10

Superellipsbord vitt laminat

Budhistorik (2 bud)

5338862
5337484

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.