Byrå gustaviansk stil

699780

BYRÅ, gustaviansk stil, 1900-talets mitt, fanerad med mahogny, toppskiva av sten, tre lådor med beslag i mässing, höjd ca 77, 87x47
,

Bruksslitage, nycklar saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 5

Byrå gustaviansk stil

Budhistorik (6 bud)
5337536
900
5337470
750
5336559
550
5336511
500
5335463

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.