Bertil Vallien

699778

BERTIL VALLIEN, 2 delar, glas, flaska/vas samt glas, Boda Artist Collection, signerade "Boda Artist Col B Vallien 48015" respektive "Kosta Boda Artist coll B Vallien 98014", höjd 19,5- 26,5 cm.

Smärre slitage.

Glas, Övrigt glas

Geijersgatan 14, Göteborg

Bertil Vallien

Budhistorik (1 bud)

5340928
2019-11-12 16:44:34

2019-11-16 kl 19:56
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.