Uno Vallman oljemålning

699772

UNO VALLMAN (1913-2004): "Flickan i vitt ", signerad Uno Vallman, olja på duk, bildmått ca 46x55 cm

Rum 18

Uno Vallman oljemålning

Budhistorik (27 bud)
5326288
2 400
5326286
5326283
5326280
1 900
5326278
1 800

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.