Adrian van Arkel oljemålning

699764

ADRIAN VAN ARKEL (1924-2006): Stockholmsmotiv av Gamla stan, signerad van Arkel, olja på duk, ca 61,5x50 cm

Tavelvagn 2

Adrian van Arkel oljemålning

Budhistorik (10 bud)
5329548
5329547
1 400
5329546
1 300
5327685
5327684

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.