Byrå NK mahognyfaner

699760

NORDISKA KOMPANIET, NK-exklusiv serien, mahogny, byrå med fem lådor, detaljer i mässing, brännmärkt NK-exklusiv. 1900-talets mitt. Mått ca 42x103 höjd 82 cm.

bruksslitage, nycklar saknas

Möbler, Skåp, byråer

Rum 4

Byrå NK mahognyfaner

Budhistorik (2 bud)

5336339
5330065

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.