Claes Folcker Stockholm

699738

CLAES FOLCKER (född 1940): (2) torghandel samt båtfärd, signerad Claes Folcker, 87/185, samt 129/185, färglitografi, bildmått ca 32x45 cm

Fack 37

Claes Folcker Stockholm
Budhistorik (3 bud)

5329702
5329230
5328902

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.