Dörrkläpp mässing 1900-tal

699733

DÖRRKLÄPP, mässing, 1900-tal, i form av ankare, längd ca 29 cm

Slitage

Diverse, Metall, Nautica/Technica

Linnégatan 21, Norrköping

Dörrkläpp mässing 1900-tal

Budhistorik (10 bud)
5365909
900
5364237
850
5364237
5365690
750
5364237
550

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 200 kr.