Kopparbase 1800-tal

699731

KOPPARBASE, 1800-tal, ringhänklar, diameter ca 64, höjd ca 41 cm

Slitage

Diverse, Allmoge, Metall

Linnégatan 21, Norrköping

Kopparbase 1800-tal

Budhistorik (8 bud)
5364528
900
5364527
850
5357964
5356601
750
5356245
700

Slutpris SEK:
900
87 EUR, 99 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.