Stolar gustaviansk stil

699726

STOLAR, 3 st, 1800-tal, gustaviansk stil, skuren dekor, bemålade, bronserad dekor, sitthöjd ca 43, höjd 86, bredd 46 cm

Senare målning, förstärkningar, slitage

Möbler, Stolar

Hylla 10

Stolar gustaviansk stil

Budhistorik

2019-11-11 kl 21:54
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.