Oscar Lycke oljemålning

699724

OSCAR LYCKE (1877-1927): Vårvinterlandskap, signerad och daterad Osc Lycke -09, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 57x73 cm

Rum 6

Oscar Lycke oljemålning

Budhistorik (1 bud)

5327382
2019-11-08 08:00:36

2019-11-09 kl 12:08
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.