Pelle Åberg oljemålning

699721

PELLE ÅBERG (1909-1964): Fiskare i samspråk, signerad Pelle Åberg, olja på pannå, ca 74x60 cm

Rum 18

Pelle Åberg oljemålning

Budhistorik (5 bud)
5317088
5317084
1 900
5317083
5316137
5315929

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.