John Erik Franzén färglitografi

699711

JOHN ERIK FRANZÉN (född 1942): Chopper, monogramsignerad och daterad JEF 2004, 179/250, färglitografi, ca 46x54 cm

Tavelvagn 1

Budhistorik (9 bud)
5330470
5330040
1 300
5330026
5329945
5328031

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.