John E Franzén färglitografi

699704

JOHN ERIK FRANZÉN (född 1942): "Chopper", monogramsignerad och daterad JEF 1997, 37/250, färglitografi, ca 46x58 cm

Tavelvagn 2

John E Franzén färglitografi
Budhistorik (7 bud)
5329899
5327691
1 400
5327690
1 300
5326885
5321998

Slutpris SEK:
145 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.