Poul M Volther Corona fåtölj

Föregående | Översikt | Nästa

699701

POUL M. VOLTHER, "Corona", fåtölj, 2000-tal, formgiven 1964, Erik Jørgensen, Danmark, stomme och fot i stål, stoppad sits och rygg klädd i svart skinn, sitthöjd ca 42 cm

Minimalt slitage

Möbler, Fåtöljer, Design, Selected

Rum 14

699701 - Poul M Volther Corona fåtölj
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Poul M Volther Corona fåtölj

Budhistorik (8 bud)
5339983
18 000
5338600
17 500
5338600
16 500
5338070
16 000
5336224
13 000

6 timmar 23 minuter kvar
Avslutas 2019-11-12
19:06   (20:06 )
AKTUELLT BUD SEK:
18 000
1 737 EUR, 1 973 USD
Utropspris SEK:
20 000

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.