DUX karmstolar

699699

SAM LARSSON, "Sam", karmstolar, 4 st, stomme i förkromat stålrör, djuphäftad klädsel i svart skinn, 1980/90-tal, DUX, formgivna 1974, sitthöjd ca 44 cm

Smärre slitage, märken på skinnet

Möbler, Stolar, Design

Rum 14

DUX karmstolar

Budhistorik (6 bud)
5327771
4 800
5338985
4 600
5327771
4 400
5332667
4 200
5327771

Slutpris SEK:
4 800
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.