Richard Ryan

699695

RICHARD RYAN (född 1974): Mapp "Mi sono perso a Roma", med 4 serigrafier: "Colosseum Car Crash", "La Madonna di Pantheon", "Le Vergine", "Bright Star", signerade Ryan, numrerade 23/350, silkscreen, bladmått ca 48 x 62 cm

Kundcenter

Richard Ryan

Budhistorik (11 bud)
5330384
1 300
5330382
5329326
5329326
5329325
900

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 142 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.