Hängskåp 1800-/1900-tal

699687

HÄNGSKÅP, 1800-/1900-tal, svängt krön, beslag av mässing, höjd 60, 35x17 cm

Mindre repor, nyckel finns

Möbler, Skåp, byråer, Diverse

Linnégatan 21, Norrköping

Hängskåp 1800-/1900-tal

Budhistorik (2 bud)

5356762
5345087

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 300 kr.