Jenni Porkka fotografi

699673

JENNI PORKKA, samtida, "Sky 2", signerad och daterad Jenni 2019 á tergo, numrerad 6/60, c-print monterat på kapaskiva, bildmått ca 61x91,5 cm

Ej examinerad ur ramen

Konst, Nutida, Fotografi

Fack 42

Jenni Porkka fotografi

Budhistorik (35 bud)
5329284
8 000
5330217
8 000
5329284
7 200
5330215
7 000
5329284
6 200

Slutpris SEK:
8 000
772 EUR, 877 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.