Randi Bolt taklampa

699670

RANDI BOLT, takarmatur, stål, plexiglas, signerad samt daterad -09, höjd ca 60 cm, diam ca 70 cm

Belysning, Taklampor

Makadamgatan 11, Helsingborg

Randi Bolt taklampa

Budhistorik (5 bud)
5350672
500
5350665
450
5350631
5349555
5340848

Slutpris SEK:
500
48 EUR, 55 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 913 kr.