Oliver Warman oljemålning

699655

OLIVER WARMAN (England 1932-2017): "Evening w France", signerad a tergo, olja på pannå, ca 25x20 cm, kuvert med biografi samt vernisageinbjudan galleri Humlan medföljer

Rum 5

Oliver Warman oljemålning

Budhistorik (3 bud)

5328008
5327133
600
5315132

Slutpris SEK:
97 EUR, 110 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.