Folke Ohlsson Frisco

699638

FOLKE OHLSSON, soffbord, "Frisco", Tingströms, Bra Bohag, 1960-tal, stämpelmärkt, höjd ca 55, 122x81 cm

Bruksslitage

Möbler, Soffbord, sidobord, Design

Rum 4

Folke Ohlsson Frisco

Budhistorik (1 bud)

5328539
2019-11-08 17:47:15

2019-11-11 kl 14:18
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.