Lampbord sent 1800-tal

Föregående | Översikt | Nästa

699627

LAMPBORD, sent 1800-tal, skiva och tredelat pelarfot med riklig dekor av intarsia i olika träslag, oktogonal skiva, höjd ca 61, diameter ca 64 cm

Slitage, torrsprickor, fanerskador, sned skiva

Möbler, Soffbord, sidobord

Linnégatan 21, Norrköping

699627 - Lampbord sent 1800-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Lampbord sent 1800-tal

Budhistorik (5 bud)
5335002
5335001
750
5330944
700
5330352
650
5330348

3 timmar 6 minuter kvar
Avslutas 2019-11-14
13:18   (14:18 )
AKTUELLT BUD SEK:
77 EUR, 88 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.