Fåtölj 1900-talets mitt

Föregående | Översikt | Nästa

699625

FÅTÖLJ, 1900-talets mitt, klädsel av sadelgjord

Smärre slitage

Möbler, Fåtöljer

Linnégatan 21, Norrköping

699625 - Fåtölj 1900-talets mitt
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Fåtölj 1900-talets mitt

Budhistorik (8 bud)
5338482
650
5345696
600
5338482
550
5345695
500
5338482
450

1 timme 12 minuter kvar
Avslutas 2019-11-14
11:12   (12:12 )
AKTUELLT BUD SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.