Pall / Trappstege tidigt 1900-tal

Föregående | Översikt | Nästa

699623

PALL / TRAPPSTEGE, tidigt 1900-tal, målad, sitthöjd 47, total höjd 90 cm

Bruksslitage

Möbler, Övriga möbler

Linnégatan 21, Norrköping

699623 - Pall / Trappstege tidigt 1900-tal
Din e-postadress

Fråga
Skicka

Budhistorik (1 bud)

5333841
2019-11-10 13:45:04

2 dagar kvar
Avslutas 2019-11-14
16:36   (17:36 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Norrköping. Transportpris från 482 kr.