Bordslampor funkisstil

699620

BORDSLAMPOR, 2 st, 1900-tal, funkisstil, foten med dekor av svärtat klot, höjd ca 32 resp 34 cm

Brukslitage

Belysning, Bordslampor

Rum 7, Hylla 7

Bordslampor funkisstil

Budhistorik (27 bud)
5328589
3 200
5324616
5328586
2 800
5324616
2 600
5322396
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.