Gripsholmsfåtöljer 1 par

699617

KARMSTOLAR, 1 par, 1900-tal, modell Gripsholm, ek, rutig textil klädsel, lösa plymåer, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage, klädsel med fläckar, sadelgjorden på ena fåtöljen trasig, extra tyg medföljer

Möbler, Övriga möbler

Rum 12

Gripsholmsfåtöljer 1 par

Budhistorik (4 bud)

5337797
550
5336233
5332503
5325771

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.