Färglitografi

699610

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, komposition i grönt, färglitografi, signerad och numrerad 58/90, bladstorlek 89 x 67 cm.

Ej examinerad ur ram.

Geijersgatan 14, Göteborg

Färglitografi
Budhistorik (7 bud)
5344270
600
5341620
550
5341620
500
5340470
450
5340470

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 65 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.