Barskåp

699607

BARSKÅP, 1900-talets andra hälft, bemålat, inredning av spegelglas, hyllplan i glas, invändigt med belysning, höjd ca 75, 74x40 cm, nyckel medföljer

Kompletterat, senare bemålat, slitage/märken

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i Utlämningen

Möbler, Övriga möbler

Rum 12

Barskåp

Budhistorik (10 bud)
5317883
2 400
5317881
5317879
5317876
5317874
750

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.