Non violence' / 'Fly fre for peace

699606

CARL FREDRIK REUTERSWÄRD, efter, - CAROLINA GYNNING, "Non violence" / "Fly fre for peace", ur serien "Imagine a world in peace", skulptur, polyresin, numrerad 87/299, stämplad "NVP 2012 (?)", form: Reuterswärd, dekor: Gynning, längd 20 cm.

Konst, Skulpturer, Nutida

Budhistorik (11 bud)
5351067
5351057
3 800
5351064
3 800
5351057
3 600
5351063
3 400

Slutpris SEK:
393 EUR, 436 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.