Rolf Hansson färglitografi

Föregående | Översikt | Nästa

699604

ROLF HANSSON (Född 1953), komposition med trappa, färglitografi, signerad och numrerad 7/35, bladstorlek ca 105 x 75 cm.

Ej examinerad ur ram, inga synliga skador.

Geijersgatan 14, Göteborg

699604 - Rolf Hansson färglitografi
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Rolf Hansson färglitografi
Budhistorik (4 bud)

5338276
5336549
1 600
5335120
5334848

18 timmar 51 minuter kvar
Avslutas 2019-11-15
18:08   (19:08 )
AKTUELLT BUD SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.