Djuric Miodrag Dado

Föregående | Översikt | Nästa

699603

DJURIC MIODRAG DADO (1933-2010), etsning, komposition, signerad, numrerad 32/99 samt daterad 67, plåtstorlek 11,5 x 14,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Geijersgatan 14, Göteborg

699603 - Djuric Miodrag Dado
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Djuric Miodrag Dado
Budhistorik

1 dag kvar
Avslutas 2019-11-15
21:51   (22:51 )
AKTUELLT BUD SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 300 kr.