Yrjö Edelman

699593

YRJÖ EDELMAN (1941-2016): komposition med papper, färglitografi, signerad och numrerad 311/360, dagmått 44 x 59 cm.

Ej examinerad ur ram.

Geijersgatan 14, Göteborg

Yrjö Edelman
Budhistorik (6 bud)
5346764
700
5346763
650
5346762
600
5338402
550
5332853

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.