Peter Tillberg färglitografier

699590

PETER TILLBERG, 2 st, "Färg Nisse" respektive "Innerst Inne", färglitografier, signerade och numrerade 40/200, bladstorlek 45 x 31,5 cm.

Ej examinerade ur ram, på en av dem har en list från ramen lossnat och hänger ned över bladet.

Geijersgatan 14, Göteborg

Budhistorik (1 bud)

5345074
2019-11-13 21:41:48

2019-11-15 kl 11:46
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.