Curt Fors

Föregående | Översikt | Nästa

699588

CURT FORS: "Blå målningen", olja på duk, stämpelsignerad och daterad 1994 á tergo, 34 x 26 cm.

Sedvanligt ytslitage.

Geijersgatan 14, Göteborg

699588 - Curt Fors
Din e-postadress

Fråga
Skicka
Curt Fors

Budhistorik (1 bud)

5339032
2019-11-11 23:05:07

3 dagar kvar
Avslutas 2019-11-15
20:47   (21:47 )
AKTUELLT BUD SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Lämna maxbud:

SEK

Logga in / Bli kund

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.